top of page

ETTEVÕTETELE

Kas oled valmis oma ettevõttes järgmise sammu astuma, et aidata kaasa õnnelikumale, produktiivsemale ja harmoonilisemale töökeskkonnale? Tutvu laulmise kasuteguritega meie blogiartiklis.

 

Mõned näited, kuidas laulmine võib rikastada Sinu ettevõtte tiimi:

  • Tervisliku häälekasutamise töötuba: kui Sinu ettevõtte inimeste olulisimaks töövahendiks on nende hääl, siis on oluline, et hääl kestaks. Töötoas tutvume peamiste häälehoiu aspektidega ja õpime häält jätkusuutlikult kasutama. Läbi teadlikuma häälekasutuse õpid edastama oma mõtteid ja ideid enesekindlamalt ja veenvamalt. Ühtlasi oskad edaspidi juhtida oma häält teadlikumalt vastavalt ruumile ja olukorrale, saavutades seeläbi parema kommunikatsiooni teiste ruumis viibijatega,

​​

  • Ühislaulmise töötuba: kutsu oma tiim kokku, et õppida ühiselt selgeks mõned tiimile meelepärased laulud! See on suurepärane team building harjutus. Koos laulmine nõuab väga suurt kohaolu ja üksteise märkamist, mis võib viia Sinu ettevõtte tiimisuhted uuele tasemele.
     

  • Ettevõtte ansambel: paneme Sinu tiimiliikmetest kokku ettevõtte esindus-vokaalansambli, kes saab lisada vürtsi ettevõtte jõulupidudel või suvepäevadel. Miks mitte koostada ansamblid igas alatiimis või osakonnas ja pidada maha tõeline ettevõtte laulupidu?

Oleme SoundVille Studios valmis viima Sinu ettevõttes läbi laulva ürituse või töötoa, mis on mõeldud tiimiliikmete potentsiaali avamiseks. Viime ürituse/töötoa läbi kas ettevõtte ruumides või siis SoundVille Studio Tallinna või Tartu stuudios, kus on olemas kõik vajalik inspireerivast ruumist kuni muusikatehnikani. Võta meiega julgelt ühendust, et uurida koostöövõimaluste kohta.

bottom of page