DSC_7254.JPG

lauluõpetaja

TRIIN LUTSOJA

DSC_7121.JPG

lauluõpetaja

ALEKSANDRA KIRIKAL

VOKAALANSAMBEL

Rühmatund 1 korda nädalas, 45 minutit. Tunniaeg lepitakse õpetajaga kokku õppeaasta algul individuaalselt.

Vokaalansambli paketis sisalduvad järgmised hüved:

  • Osalemine vokaalansambli tunnis (1x nädalas 45 minutit)

  • Ligipääs online harjutuste kogumikule

  • Individuaalne õpimapp, milles leiad esmased õppematerjali, ning mida täiendatakse tundide käigus

  • Esinemispraktika

  • SoundVille Stage

  • Avatud hääleseade tund**

  • Avatud loometund (5 € kord)**

  • Ligipääs kogukonna suhtlusvõrgustikule

  • Osalemine SoundVille’i kogukonna üritustel

**eelregistreerimisega

 

Aitame Sul ületada raskused ning liikuda lähemale Sinu unistusele

Kas oled kuulanud kodumaist vokaalansamblit Estonian Voices või välismaist tipptegijat Pentatonix? Kas pole mitte võimas, kuidas need koosseisud kõlavad ja milliseid emotsioone nende kuulamine tekitab! Kuulamisest veel võimsam on aga ise vokaalansamblis laulda ja läbi selle vokaalset ja emotsionaalset ühtekuuluvust kogeda.

SoundVille'i vokaalansamblid on ainulaadsed 

SoundVille on üks väheseid kohti Tallinnas kus on võimalik laulda vokaalansamblis. Erinevalt kooris laulmisest on vokaalansamblis oluline, et lauldes säiliks just Sinule omapärane ja unikaalne hääl. Vokaalansambleid juhendavad meie imelised lauluõpetajad Triina ja Aleksandra, kes on kõrgharidusega lauluhääle spetsialistid ja kellel on aastaid õpetamis- ja esinemiskogemust. Nad on suurepärased vokaalansambli eestvedajad, kes oskavad luua ansambli sees mõnusa ühtekuuluvuse tunde, samas aitavad Sul ka individuaalselt ansamblisi koosseisus särada.

SoundVille’i vokaalansambel on täiesti ainulaadne omasuguste seas. SoundVille’i lauluõpetajad armastavad oma vokaalansamblitele spetsiaalseid seadeid kirjutada, mis lähtuvad just konkreetse ansambli lauljatest ja nende häältest. See on täiesti erakordne ja ainulaadne, et meie õpetajad kirjutavad igale vokaalansamblile ise seaded, võttes nende tegemisel arvesse ka vokaalansamblis laulvate õpilaste soove laulude valimisel.

SoundVille on nagu soe ja toetav pere

Vokaalansambli tund on Sinu nädalas see oodatuim hetk, mil saad kokku suurepärase ja ühte hoidva sõpruskonnaga, kellega kõigele muule lisaks luuakse kaunist muusikat. Tunnis valmis saanud lauludega saab üles astuda ka meie kaunitel kontsertidel, mis toimuvad lausa mitu korda aastas.

SoundVille Studio vokaalansamblisse oled oodatud, kui oled vähemalt 16-aastane. Lauljalt ei eeldata noodikirja tundmist, küll aga head mälu partiide õppimisel. Lisaks on oluline oma häälerühmas üksinda hakkama saada, sest vahel võib juhtuda, et kõikidel vokaalansambli lauljatel on eraldiseisev häälepartii.

Kuidas toetab vokaalansamblis laulmine Sinu arengut?
SoundVille soovib Sulle ja Sinu vokaalansambli kaaslastele pakkuda tõeliselt personaalset õpet, mis vastab täpselt Sinu ja Su kaaslaste vajadustele.

SoundVille Studio vokaalansambel on mõeldud Sulle, kui soovid arendada nii kooslaulmist kui ka iseseisvust. SoundVille’i vokaalansambel pakub võimalusi uute sõprade saamiseks ja meeliülendavaks ajaviiteks. Ansambli näol on tegemist inimeste kooslusega, kellel avaneb võimalus üheskoos kasvamiseks ja arenemiseks – oma kollektiivse kõla avastamiseks. 

Sinu kaaslased vokaalansamblis eeldavad ja ootavad Sinult iganädalast tundides osalemist, sest vokaalansambel on tiim, kus iga liikme pingutus õhiselt seatud eesmärgi suunas on eriliselt oluline. See nõuab omajagu aega, pühendumist ja hoolimist, aga iganädalased kokkusaamised annavad selleks just selle õige motivatsiooni! Olenevalt ansambli enda arenemise tempost astutakse üles ka SoundVille'i kontsertidel.

SoundVille'i õpilasena saad nautida palju põnevaid hüvesid

Boonusena võimaldame Sulle ligipääsu meie tuliuuele ja ainulaadsele veebipõhisele hääleharjutuste kogumikule. See on suurepärane viis, et ei peaks kõiki hääleharjutusi pähe õppima ja oleks alati võimalus need järgi vaadata. Pidevalt täienev kogumik võimaldab Sul ka iseseisvalt teha neidsamu hääleharjutusi, mida äsja koos õpetajaga tunnis tegid. Harjutuste videotes aitab õpetaja Sul kogu Sinu hääleulatuses ühte või teist harjutust klaveri saatel laulda.

Teiseks on Sinul kui vokaalansambli õpilasel suurepärane võimalus käia Avatud hääleseade tunnis, et saavutada veel parem kontroll oma hääle üle ja olla läbi selle eneseteadlikum ja kindlam laulja.

Samuti on Sul võimalus osaleda meie kirevas kogukonna elus, näiteks võtta osa lauamängu- või karaokeõhtutest ja kohtuda inspireerivate inimesetega, kellega jagad samu eesmärke ja/või unistusi.

Ava enda jaoks meie vokaalansambli paketi arenguvõimalused koos kõikide selle juurde kuuluvate hüvedega vaid 69 € eest kuus.

Kui soovid järgmisest vastuvõtust vokaalansamblisse esimesena teada saada, jäta oma kontaktinfo SIIA.