DSC_7254.JPG

lauluõpetaja

TRIIN LUTSOJA

DSC_7121.JPG

lauluõpetaja

ALEKSANDRA KIRIKAL

LAULMISE INDIVIDUAALTUND

Individuaaltund 1 korda nädalas, 45 minutit. Tunniaeg lepitakse õpetajaga kokku õppeaasta algul individuaalselt.

Laulmise individuaaltunni paketis sisalduvad järgmised hüved:

 • Osalemine laulmise individuaaltunnis (1x nädalas 45 minutit)

 • Individuaalne eesmärgistamine

 • Individuaalne arengu kaardistamine

 • Individuaalne õpimapp, milles leiad esmased õppematerjali, ning mida täiendatakse tundide käigus

 • Ligipääs online harjutuste kogumikule

 • Harjutamisklassi kasutamise võimalus

 • Tunnis õpitud laulude salvestamine

 • Esinemispraktika

 • SoundVille Stage

 • Avatud hääleseade tund**

 • Avatud loometund**

 • ligipääs kogukonna suhtlusvõrgustikule

 • Osalemine SoundVille’i kogukonna üritustel

**eelregistreerimisega

 

 

Aitame Sul ületada raskused ning liikuda lähemale Sinu unistusele

Paljud Sinusugused inimesed unistavad laulmisest, et oma häälega lähedasi võluda, olla nende imetluse objektiks ja väljendada oma kõige sügavamaid tundeid. Paljud unistavad ka oma laulude kirjutamisest ja nende maailmaga jagamisest.  Kuid ilmselt oled tundnud, et Sa ei kontrolli veel oma lauluhäät piisavalt, et avalikult esineda? Võib-olla tunned ka, et Su häälematerjali ei ole oma ülesannete kõrgusel, eriti kui on soov laulda otse südamest kirjutatud omaloomingut? Kas Sinu hääl murdub, tudiseb või ei ole nii võimas, kui sa unistad? Kas Sa pole päris kindel, kuidas saavutada kandvat ja võimast lauluhäält? Kas keegi on Sulle öelnud või õigemini valetanud, et laulmist ei ole võimalik õppida? 

SoundVille oskab ja tahab Sind aidata

SoundVille’i lauluõpetajad on kõrgharidusega lauluhääle spetsialistid, kellel on aastaid õpetamis- ja esinemiskogemust. Nad on oma elus olnud silmitsi samade muredega nagu Sina – kuidas küll ometi saavutada võimas, kandev, laia ulatusega ja liikuv lauluhääl, mis jätaks igale kuulajate unustamatu mälestuse? Oma teekonnal on nad kokku puutunud paljude erinevate lauluõpetajate, meetodite ja tehnikatega, püüdes leida lahendust. Iga õpetaja, meetod või tehnika suutis tervikpilti ühe pusletüki võrra rohkem kokku panna. Tänaseks on neid pusletükke kogunenud juba nii palju, et meie lauluõpetajatest on saanud enesekindlad ja enda arengut juhtivad lauljad, kes tegelevad aktiivselt juba oma kirjutatud laulude avaldamisega.

SoundVille'is õppimine on elu muutev

Kui võrratu oleks saavutada selline kontroll oma hääle üle, mis võimaldaks Sul enesekindlalt lava valitseda, ning pakkuda publikule erakordset ja unustamatut muusikalist elamust. Kes on kord seda tunda saanud, kirjeldavad seda kui elumuutvat ja enesekindlust süstivat kogemust ning tahavad seda üha veel ja veel tunda saada.

Kuidas toetab laulmise individuaaltund Sinu arengut?

SoundVille Studio laulmise individuaaltund on mõeldud Sulle, kui Sinu südamesooviks on laulda. SoundVille’is saad Sa ise valida, mille kallal Sa tööd soovid teha, ja ei pea sõltuma fikseeritud ja paindumatutest õppekavadest. Meie märksõnaks on personaalne lähenemine. Koostöös oma õpetajaga sead endale ise oma eesmärgid ja arengukava, mis viivad Sind unistuste täitumisele lähemale. Saad oma arengul silma peal hoida ja veenduda, et liigud õiges suunas. Sinu õpetaja aitab Sul oma õpinguid süvitsi mõtestada ning saada õppeajast maksimum, kaardistades kogu õppeprotsessi ka Sinu personaalses portfoolios. 

SoundVille toetab Sind oma lauljaportfoolio loomisel, mis aitab Sul jälgida oma arengut ajas ja mida saad kasutada oma lauljakarjääri käivitamisel. Igast selgeks õpitud laulust sünnib SoundVille Stage’il meeldejääv videojäädvustus, mille saame soovi korral ühiselt laia maailma välja paisata. See on Sinu võimalus oma talenti show case’ida ja suurendada sedasi oma võimalust saada avastatuks. 

 

Individuaaltunnis pühendab õpetaja kogu enda tähelepanu just Sinule, aidates Sul leida üles Sulle ainulaadse hääle. Sulle saavad teatavaks laulmiskunsti saladused, mida meie kõrgelt haritud õpetajad on aastate vältel oma õpingutest ja kogemustest kokku kogunud. Samuti aitab Sinu õpetaja Sinus sütitada sisemist motivatsiooni, et kindlameelselt oma unistuste täitumise suunas edasi liikuda.   

 

Sul on võimalik ka väljaspool tundi treenida oma häält meie veebipõhise harjutuste kogumiku abil, mis teeb iseseisva harjutamise lõbusaks ja lihtsaks. 

SoundVille’i individuaalõpe on täiesti ainulaadne omasuguste seas. Meil ei piirdu Sinu arengu toetamine ainult iganädalase 45 minutilise laulutunniga, vaid Sulle avaneb terve suur hulk uusi õppimisvõimalusi. Meie pakutavat kordumatut õppepaketti ei ole võimalik läbida mitte üheski teises huviringis või -koolis, aga kui oleks, siis läheks see sulle igakuiselt maksma üle poole tuhande euro.

SoundVille'i õpilasena saad nautida palju põnevaid hüvesid

Boonusena võimaldame Sulle ligipääsu meie tuliuuele ja ainulaadsele veebipõhisele hääleharjutuste kogumikule. See on suurepärane viis, et ei peaks kõiki hääleharjutusi pähe õppima ja oleks alati võimalus need järgi vaadata. Pidevalt täienev kogumik võimaldab Sul ka iseseisvalt teha neidsamu hääleharjutusi, mida äsja koos õpetajaga tunnis tegid. Harjutuste videotes aitab õpetaja Sul kogu Sinu hääleulatuses ühte või teist harjutust klaveri saatel laulda.

Kingime Sulle ka olulise boonuse, mida meie õpilased on väga hindama hakanud. Nimelt vajab iga laulja kohta, kus vabalt harjutada ja kus ei pea kartma pereliikmete või naabrite halvakspanu müra tekitamise eest. Seetõttu anname Sulle võimaluse kasutada meie klassiruumi iseseisvaks harjutamiseks. 

Samuti on Sul võimalus osaleda meie kirevas kogukonna elus, näiteks võtta osa lauamängu- või karaokeõhtutest ja kohtuda inspireerivate inimesetega, kellega jagad samu eesmärke ja/või unistusi.

Alusta oma personaalset arenguteekonda juba täna, sest meie õpetajad võtavad vastu vaid väga piiratud arvu õpilasi. Me soovime Sulle pakkuda tõeliselt personaalset õpet, mis vastab täpselt Sinu vajadustele, ja seetõttu ei saa meie õpetajad ennast korraga liiga paljude õpilastega üle koormata. Seega võta meiega kiiresti ühendust, et endale kindla peale koht kindlustada.

Ava enda jaoks meie individuaaltundide paketi arenguvõimalused koos kõikide selle juurde kuuluvate hüvedega vaid 149 € eest kuus.

Tee oma unistused teoks ja lepi oma tasuta proovitunniaeg kokku juba täna, kirjutades meile SIIN.