top of page
2023-09-08 (3).JPG

TRIIN LUTSOJA

Oma muusikuteed alustasin Ellerheina tütarlaste kooris, samaaegselt õppisin ka Nõmme Muusikakoolis klaverit. Hiljem aga pühendusin hoopiski soololaulmisele, õppides aasta Els Himma käe all ning kaks aastat WAF laulukoolis.

 

Pärast keskkooli lõppu aga asusin õppima Georg Otsa nimelisse Tallinna Muusikakooli rütmimuusika laulmise erialale, juhendajateks Eve Pärnsalu ja Bert Pringi. 2018. aastal omandasin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias bakalaureusekraadi jazzlaulu alal Kadri Voorandi käe all. 2022. aastal lõpetasin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias magistriõpingud cum laude-ga interpretatsioonipedagoogika õppekaval, juhendajateks Mare Väljataga ja Vilja Sliževski.

 

Olen erinevate bändidega üles astunud Tudengijazzil, Jazziliidu kontsertidel, Viimsi Happy Jazz festivalil, Von Krahli, KUMU, jazziklubi Philly Joe’s, rokiklubi Tapperi ja klubi Helitehas lavadel ning lugematutel firma- ja erapidudel. Aastate jooksul on olen osalenud maailmakuulsate lauljate töötubades nagu Kurt Elling, Darmon Meader, Lisa Popeil, Theo Bleckmann jpt.

Annan tunde Tartu SoundVille'is.

bottom of page