top of page

LAULUTUNDIDE JA HÄÄLESEADE KINKEKAART

Kingi elamusi kinkekaardiga*!

*Kinkekaardid on müügil Fienta keskkonnas. Ostulingid leiad alt poolt!  Kui Sa oled aga õnnelik kinkekaardi saaja siis leia kinkekaardilt veebiaadress tunni broneerimiseks!

Otsid oma kallimale, sõbrale või pereliikmele parimat kingitust? Või otsid hoopis iseendale suurepärast kingitust? Meil on Sulle lahendus. Elamus laulmise eratunnist jääb kauaks meelde!

Nüüd on Sul võimalik teha oma lähedastele parim kingitus – muusika. Ja mis veel parem - nad saavad seda ise luua koos SoundVille Studio kogenud juhendajaga.

SoundVille Studio kauni kinkekaardi omanik saab võtta meie stuudio lauluõpetajatelt kas laulmise eratunde või osaleda hääleseade rühmatunnis. Tunnis osalemine ei eelda mitte mingisuguseid eelteadmisi ja -oskusi, mistõttu sobib see igale kingisaajale igas vanuses.

Valikus on kaks kinkekaarti:

  • Individuaalse laulutunni kinkepakett hinnaga 99 € / 90 minutit koosneb ühest individuaalsest laulutunnist pikkusega 45 minutit ning ühest hääleseade rühmatunni külastuskorrast pikkusega 45 minutit.

  • Hääleseade rühmatunni 5-korra külastuse kinkekaart hinnaga 69 € / 5 x 45 minutit.

Pärast kinkekaardi ostu sooritamist saab ostja ligi virtuaalsele kinkekaardile. Ostja saab kinkekaardi alla laadida ning vastavalt oma eelistustele edastada kingisaajale kas virtuaalselt või siis hoopiski välja trükkida ja füüsilisel kujul üle anda.

Kingisaajal on võimalus kinkekaardi ettenäitamisel tundi tulla hiljemalt 13.06.2024.

bottom of page