top of page

Sõbrad laulavad poole hinnaga

Updated: Oct 12, 2023


SoundVille Studios toimub esmakordselt spetsiaalselt sõpradele mõeldud kampaania, kus sõbrad saavad õppida poole hinnaga.


Kuna enamus meie pikaaegsetest õpilastest on jõudnud SoundVille Studiosse laulma just tänu oma sõprade soovitusele või kutsele, siis otsustasime teha midagi enneolematut ning korraldada varajase jõulukingina just sõpradele mõeldud kampaania.


Aasta lõpp ja jõulukuu on alati stressirohked, kuid sel aastal tahame tuua sõprade ellu veidikene kergust, laulurõõmu ja koosolemist.


Mis oleks, kui saaks sõpradega rohkem aega veeta, näiteks lauldes? Ja kui saaks seda teha ka poole hinnaga? Eriti veel jõulukuul, mil toimetamist ja muid kulutusi on nii palju, et hingetoitvad tegevused võivad kogemata tahaplaanile jääda.


Seega haara sõbral varrukast juba NÜÜD, et saaksite jõulukuul nautida SoundVille'i solistide või vokaalansambli tunde poole hinnaga!Kampaanias osalemiseks:

  1. saada oma sõber, kes praegu SoundVille Studios ei õpi, tasuta proovitundi stuudioga tutvuma ja tee sama ka ise, juhul kui Sa pole varem SoundVille Studios õppinud;

  2. olge sõbraga mõlemad hiljemalt 19. oktoobriks 2023 ametlikult SoundVille Studio solistide või vokaalansambli paketi õpilased;

  3. laulge SoundVille'is mõnuga läbi oktoobri ja novembri pimenevate päevade ja oletegi jõudnud detsembrikuu tundideni, kus laulate mõlemad poole hinnaga!


Kampaanias osalejate hulk on piiratud vabade õppekohtade saadavusega, seega kiirusta!


Kui need sammud saavad tehtud ning Sina ja Sinu sõber olete õigeks ajaks mõlemad SoundVille Studio ametlikud õpilased, siis saategi 2023. aasta detsembrikuu tundides osaleda poole hinnaga! Nautige kergust, laulurõõmu ja koosolemise aega selle aasta kiireimal kuul ehk detsembris.Kes võivad kampaanias osaleda?


Oled praegu SoundVille'i õpilane? Leia endale sõber, kes praegu SoundVille'is ei õpi ja osalege koos! Miks mitte kutsuda laulma tagasi ka mõni endine SoundVille'i õpilane, kes vajab ehk just Sinupoolset lisatõuget lauluõpingutega taasalustamiseks.


Oled endine SoundVille'i õpilane? Leia endale sõber, kes tahaks laulmisega algust teha ja osalege!


Sa pole kunagi SoundVille'is õppinud? Leia endale sõber, kes tahaks laulmisega algust teha ja osalege!Sõber leitud?


Jaga sõbrale siinset veebilehte, et ta saaks tulla tasuta proovitundi. Ja kui Sa pole ise veel varasemalt SoundVille Studios õppinud, siis registreeri ka endale proovitunniks sobilik aeg.


Proovitunnis käidud?


Pärast proovitunnis käimist saadame Sulle e-kirja, kus palume Sul täita ühe ankeedi. Ankeedis maini kindlasti vastavas lahtris oma sõbra täisnimi ära, et tema ka kindlasti soodustust saada võiks. Vaata pildilt!


Ankeedis esitatud andmete alusel koostame Sulle ja Sinu sõbrale õppeteenuse lepingud. (Digi)allkirjastage sõbraga SoundVille Studio õppeteenuse lepingud hiljemalt 19. oktoobril 2023, mille järel saavad teist täieõiguslikud SoundVille'i lauljad ning saategi laulutundidega algust teha.


Nautige laulutunde nagu tavaliselt oktoobris ja novembris ning kui kätte jõuavad detsembrikuu tunnid, siis saategi mõlemad neis osaleda poole hinnaga. Kauneid pühi!Korduma kippuvad küsimused


🔹 Kas kampaanias osalemiseks peab tingimata proovitundi tulema?

Jah, sest meie toredad õpetajad tahavad Sinuga enne tuttavaks saada ja selgitada välja, missugune SoundVille Studio õppepakett ühtiks kõige paremini Sinu vajadustega. Sinu ja Sinu häälega tutvumata ei ole võimalik seda teha.


🔹 Elan Tartus ja sõber on Tallinnas. Kas võime kampaanias osaleda, kui mina hakkasin laulma Tartu ja tema Tallinna stuudios?

Jah, loomulikult! Sõprus ei tunne piire ega vahemaid ning laulurõõm samuti mitte.


🔹 Kas mina ja mu sõber peame valima ühe ja sama õppepaketi?

Ei pea. Võid ise vabalt valida näiteks solistide tundide paketi ja las sõber naudib õppimist vokaalansambli paketiga.


🔹 Kas detsembrikuise soodustuse saamiseks peame sõbraga mõlemad oktoobris ja novembris tundides käima?

Just! Sinul ja Sinu sõbral peab mõlemal olema hiljemalt 19. oktoobril 2023 sõlmitud õppeteenuse leping, mille järel olete mõlemad tundidesse teretulnud. Lepingu sõlmimise järel saate vastavalt lepingule osaleda tavapärase hinnakirjajärgse tasu eest oktoobri- ja novembrikuu tundides. Seejärel oletegi ära teeninud mõnusa soodustuse detsembrikuu tundide eest!

🔹 Juhul kui minu sõber katkestab laulutunnid enne detsembrit, siis kas mina ikkagi saan detsembrikuu eest soodustust?

Juhul kui üks sõpradest otsustab lauluõppe katkestada, siis kahjuks jätkav sõber detsembrikuu eest soodustust ei saa.➡️ Tutvu täielike kampaaniatingimustega siin. ⬅️ความคิดเห็น


bottom of page