top of page
DSC_7254.JPG

õpetaja
TRIIN LUTSOJA

DSC_7121.JPG

õpetaja
ALEKSANDRA KIRIKAL

LAULUKIRJUTAMINE

Rühmatund 1 korda nädalas, 90 minutit. Tunniaeg lepitakse õpetajaga kokku õppeaasta algul individuaalselt.

 

Laulukirjutamise paketis sisalduvad järgmised hüved:

  • Osalemine laulukirjutamise tunnis (1x nädalas 90 minutit)

  • Esinemispraktika (omaloominguga)

  • SoundVille Stage

  • Avatud hääleseade tund (5 € kord)**

  • Ligipääs kogukonna suhtlusvõrgustikule

  • Osalemine SoundVille’i kogukonna üritustel

**eelregistreerimisega

 

REGISTREERU ALL!

Aitame Sul ületada raskused ning liikuda lähemale Sinu unistusele

Kas Sinu peas helisevad erinevad meloodiaideed, mis on ummistanud Sinu telefoni häälsalvestuste rakenduse või kirjutad hoopis luuletusi/laulusõnu nn sahtlisse? Kas ihkad sisimas enda muusikalisi mõtteid ja ideid päris lauludeks vormida, teistele kuulata anda või lausa kontserdil esitada? Kõikide nende suurepäraste ideede taustal käib peas aga väike hääl, mis küsib: “Mis siis kui minu ideed ei meeldi kellelegi?” “Äkki mind naerdakse välja”? “Ma ju ei ole muusikakoolis käinud, kuidas saaksin mina laule kirjutada?” “Ma ei oska ju ühtegi pilli mängida…” ja sellistest mõtetest kasvavad välja hirmud, mille tõttu kogunevadki tegelikult fantastilised mõtted sahtlisse.

SoundVille oskab ja tahab Sind aidata

Ka SoundVille’i õpetajad omaloomingulisi laule kirjutades samade mõtetega ja ebakindlusega kokku puutunud ja enda kallal kõvasti vaeva näinud. Meie avastasime, et parim viis eneses kahtluste seljatamiseks on see, kui jagada turvalises ja kindlas keskkonnas oma ideid ja loomingut. 

 

Kui tunned, et Sinus on suur huvi muusika loomise ja loominguga tegelemiseks, siis see tund on just Sinule.

 

Kuidas toetab Laulukirjutamise tund Sinu arengut?

Laulukirjutamise tund sobib Sulle, kui soovid õppida laulukirjutamise põhitõdesid, rakendada neid praktikas ja saada päriselt valmis oma enda kirjutatud laul! Tunnis õpitakse, kuidas alustada laulude kirjutamist, kuidas kirjutada laulusõnu ja luua meloodiat. Laulukirjutamise tunnis on olulisel kohal ka muusika kuulamine ning analüüsimine, läbi mille areneb Sinu silmaring ning õpid popmuusikat sügavamalt tundma.

Laulukirjutamise rühmatunnis õpitakse kirjutama laulusõnu, meloodiat kui ka harmooniat, õpitakse tundma poplaulude ülesehitust, tehakse praktilisi harjutusi, mis annavad õpilasele suurema nn tööriistade arsenali. 

Õppeaasta lõpus avaneb õpilastel võimalus valminud laule omaloominguliste laulude kontserdil pidulikult maailmale tutvustada.

SoundVille'i õpilasena saad nautida palju põnevaid hüvesid

SoundVille pakub Sulle võimalusi enda omaloomingu lavale toomiseks, üles võtmiseks ning aitab need ka laia maailma välja paisata, et kõik saaksid Sinu loomingut kuulata!

Sul võimalus osaleda meie kirevas kogukonna elus, näiteks võtta osa lauamängu- või karaokeõhtutest ja kohtuda inspireerivate inimesetega, kellega jagad samu eesmärke ja/või unistusi.

Ava enda jaoks meie Laulukirjutamise tunni arenguvõimalused koos kõikide selle juurde kuuluvate hüvedega vaid 119 € eest kuus.

bottom of page