top of page

Vokaalansamblite vastuvõtt avatud


Tahad koos teiste vingete inimestega laulda? Just nüüd on Sul võimalik liituda meie uute vokaalansamblitega!


⬇️ REGISTREERU ALLPOOL! ⬇️


Vokaalansambel arendab nii kooslaulmist kui ka iseseisvust, pakub võimalusi uute sõprade saamiseks ja meeliülendavaks ajaviiteks. Ansambli näol on tegemist inimeste kooslusega, kellel avaneb võimalus üheskoos kasvamiseks ja arenemiseks – oma kollektiivse kõla avastamiseks. See nõuab omajagu aega, pühendumist ja hoolimist, aga seda Sul ju jagub, eks? Olenevalt ansambli enda arenemise tempost astutakse üles ka SoundVille'i kontsertidel.SoundVille Studio vokaalansamblisse oled oodatud, kui oled vähemalt 16-aastane. Lauljalt ei eeldata noodikirja tundmist, küll aga head mälu partiide õppimisel. Lisaks on oluline oma häälerühmas üksinda hakkama saada, sest vahel võib juhtuda, et kõikidel ansamblilauljatel on eraldiseisev häälepartii.


Ansamblite proovid toimuvad üks kord nädalas (4x kuus) kolmapäeviti kell 19:15-20:00. Proovid toimuvad SoundVille Studio ruumides aadressil Vana-Viru 4, III korrus, Tallinn. Ansamblitesse mahub vaid piiratud hulk lauljaid, seega pane ennast aegsasti kirja. Vokaalansamblis osalemise kuutasu on 69 €.


Vokaalansamblit juhendab SoundVille'i lauluõpetaja Triin Lutsoja.


Kui Sa kahtled, kas vokaalansambel on Sulle jõukohane või kas see on Sinu jaoks, võta kindlasti meiega ühendust ja arutame koos, vajadusel võime ka konsultatsiooniks kohtuda. Lisainfot saab meiliaadressilt info@soundvillestudio.ee.


Seekord ei jõua? Kui soovid järgmisest vastuvõtust vokaalansamblisse esimesena teada saada, jäta oma kontaktinfo SIIA.


bottom of page