top of page

Vastuvõtt solistide tundidesse

Alanud on uute soololaulu õpilaste vastuvõtt nii Tallinnas kui ka Tartus. Selle raames ootame kõiki huvilisi kuni 25. novembrini 2022 TASUTA proovitundidesse uudistama.


Loe alt poolt lähemalt solistide kuupaketi tundide kohta ja registreeri end juba täna tasuta proovitundi!


⬇️ REGISTREERU TASUTA PROOVITUNDI ALL ⬇️


Solistide tundide pakett (139 €/kuu)


Kaunikõlaline hääl mõjub kuulajale lummavalt ja viib nii laulja kui ka kuulaja müstilisse tunnete maailma. Laulmine võib kasvatada olulisel määral Sinu enesekindlust ning pakub kuhjaga eneseteostust.


Kuid võib-olla tunned, et ei oska veel oma häält piisavalt hästi juhtida ja kontrollida?


Oled ehk täheldanud, et Su hääl on värisev, murduv, liiga habras või ei "kanna"?


Või koged ehk suurt esinemisärevust ja ei tea, kuidas sellega toime tulla?


Oled mõelnud, kas laulmine üldse on õpitav?


Kui tundsid end siin kirjelduses ära siis on just SoundVille'i solistide tunnid Sinu jaoks õige koht, sest siin saad alustada oma hääle arendamist.


Solistide paketi valinud õpilastel toimuvad iganädalaselt nii laulutund kui ka hääleseadetund.


Nendes tundides teeme hääleharjutusi, õpime tundma hääleaparaati, õpime laule koos ja eraldi ning palju muud, et aidata Sul kujuneda omanäoliseks lauljaks.


Lisaks õpitame ka esinemisäravusega toime tulema. Ja pärast mõnda aega laulmas käimist tunned end lauldes juba palju enesekindlamana, sest tead täpselt, mida oma häälega teed.


Solistide paketti oleme kokku koondanud laia valiku erinevaid võimalusi Sinu lauluhääle mitmekülgseks arendamiseks.


Pakett hõlmas endas järgnevat: osalemine solistide laulutunnis (60 min/nädalas), osalemine hääleseadetunnis (45 min/nädalas), harjutamisruumi kasutamine, ligipääs veebipõhisele hääleharjutuste kogumikule, esinemispraktika võimalused, ligipääs kogukonna suhtlusvõrgustikule ja osalemine meie kogukonna üritustel ning seda kõike vaid 139 € kuutasu eest.


Solistide laulutundide rühmad, kus on veel vabu kohti:


E 17:00-18:00 Tallinnas, juhendajaks Aleksandra

E 18:00-19:00 Tartus, juhendajaks Triin

T 12:45-13:45 Tallinnas, juhendajaks Aleksandra

T 14:15-15:15 Tallinnas, juhendajaks Aleksandra

T 18:00-19:00 Tartus, juhendajaks Triin

T 19:00-20:00 Tallinnas, juhendajaks Aleksandra

K 17:30-18:30 Tallinnas, juhendajaks Triin

N 12:15-13:15 Tartus, juhendajaks Triin

N 18:15-19:15 Tallinnas, juhendajaks Aleksandra (vanuses 14-17 a.)
SOUNDVILLE'I LAULUÕPETAJAD

SoundVille'i solistide ja hääleseade tunde juhendavad meie pikaajalise kogemusega ning erialase magistrikraadiga lauluõpetajad. Õpetaja Aleksandra Vainokivi (np Kirikal) annab tunde Tallinnas ja Triin Lutsoja nii Tallinnas kui ka Tartus.


Nende südamesooviks on aidata Sul leida oma hääl ning jõuda Sinu unistusteni, olgu selleks mõnusalt lauldes aja veetmine, sõpradele esinemine, muusikakõrgkooli astumine või oma albumi välja andmine.REGISTREERU TASUTA INDIVIDUAALSESSE PROOVITUNDI ⬇️


Enne õpingutega alustamist kutsume Sind individuaalsesse proovitundi, mis on Sulle täiesti tasuta. Leia endale kõige sobivam proovitunniaeg tutvudes mõlema õpetaja vabade aegade kalendriga. Aja saad broneerida siin samas läbi Calendly broneerimiskeskkonna. Eduka broneerimise korral saabub Sinu meilile kinnituskiri.


Kui Sa ei leia kuvatud vabade aegade seast mitte ühtegi endale sobivat, kuid tahad väga-väga proovitundi tulla, siis kirjuta meile info@soundvillestudio.ee ja leiame koos lahenduse!

bottom of page