top of page

Vastuvõtt solistide tundidesse Tartus

Updated: 3 days ago

Alanud on uute soololaulu õpilaste vastuvõtt Tartus. Selle raames ootame kõiki huvilisi uudistama perioodil 7.-23. märts 2023 TASUTA proovitundidesse*.


Loe alt poolt lähemalt solistide kuupaketi tundide kohta ja registreeri end juba täna tasuta proovitundi!


⬇️ REGISTREERU TASUTA PROOVITUNDI ALL ⬇️


Solistide tundide pakett (139 €/kuu)


Kaunikõlaline hääl mõjub kuulajale lummavalt ja viib nii laulja kui ka kuulaja müstilisse tunnete maailma. Laulmine võib kasvatada olulisel määral Sinu enesekindlust ning pakub kuhjaga eneseteostust.


Kuid võib-olla tunned, et ei oska veel oma häält piisavalt hästi juhtida ja kontrollida?


Oled ehk täheldanud, et Su hääl on värisev, murduv, liiga habras või ei "kanna"?


Või koged ehk suurt esinemisärevust ja ei tea, kuidas sellega toime tulla?


Oled mõelnud, kas laulmine üldse on õpitav?


Kui tundsid end siin kirjelduses ära siis on just SoundVille'i solistide tunnid Sinu jaoks õige koht, sest siin saad alustada oma hääle arendamist.


Solistide paketi valinud õpilastel toimuvad iganädalaselt nii laulutund kui ka hääleseadetund.


Nendes tundides teeme hääleharjutusi, õpime tundma hääleaparaati, õpime laule koos ja eraldi ning palju muud, et aidata Sul kujuneda omanäoliseks lauljaks.


Lisaks õpetame ka esinemisärevusega toime tulema. Ja pärast mõnda aega laulmas käimist tunned end lauldes juba palju enesekindlamana, sest tead täpselt, mida oma häälega teed.


Solistide paketti oleme kokku koondanud laia valiku erinevaid võimalusi Sinu lauluhääle mitmekülgseks arendamiseks.


Pakett hõlmas endas järgnevat: osalemine solistide laulutunnis (60 min/nädalas), osalemine hääleseadetunnis (45 min/nädalas), harjutamisruumi kasutamise võimalus, ligipääs veebipõhisele hääleharjutuste kogumikule, esinemispraktika võimalused, ligipääs kogukonna suhtlusvõrgustikule ja osalemine meie kogukonna üritustel ning seda kõike vaid 139 € kuutasu eest.SOUNDVILLE'I LAULUÕPETAJA TRIIN

SoundVille'i Tartu stuudios juhendab solistide ja hääleseade tunde meie pikaajalise kogemusega ning erialase magistrikraadiga lauluõpetaja Triin Lutsoja.


Tema südamesooviks on aidata Sul leida oma hääl ning jõuda Sinu unistusteni, olgu selleks mõnusalt lauldes aja veetmine, sõpradele esinemine, muusikakõrgkooli astumine või oma albumi välja andmine.REGISTREERU TASUTA PROOVITUNDI ⬇️


Enne õpingutega alustamist kutsume Sind proovitundi, mis on Sulle täiesti tasuta. Leia endale kõige sobivam proovitunniaeg tutvudes vabade aegade kalendriga. Aja saad broneerida siin samas läbi Calendly broneerimiskeskkonna. Eduka broneerimise korral saabub Sinu meilile kinnituskiri.


Tasuta proovitunnid toimuvad perioodil 7.-23. märts 2023 ja proovitundi saad registreeruda juba täna!


Kui Sa ei leia kuvatud vabade aegade seast mitte ühtegi endale sobivat, kuid tahad väga-väga proovitundi tulla, siis kirjuta meile info@soundvillestudio.ee ja leiame koos lahenduse!


*Igal huvilisel on lubatud osaleda ühes tasuta solistide proovitunnis või ühes tasuta konsultatsioonis.

bottom of page