top of page

UUS GRUPP! Hääleseadekursus ootab Sind!

Updated: Oct 21, 2020


Suure huvi tõttu avame oktoobris 2020 veel ühe hääleseade ABC kursuse grupi! Tule saa teada, kuidas oma häält hoida, takistustest teadlikuks saada ning neid ületada.


REGISTREERU SIIN!

Kui Sul on vahel tunne, et hoolimata täitsa parajast laulmise kogemusest ei ole laulmine alati lihtne ja vahel on tunne nagu tahaks küll, aga hääl ei vea välja ja väsib ära, siis oled õiges kohas!


Hääleseade ABC kursus annab sissejuhatava ülevaate laulja hääleaparaadist. Tegeleme kehahoiaku, hingamise ning hääletekitamise alustega, käsitleme peamisi viise pingetest vabanemiseks, tutvume peamiste hääletervise rikkujatega ning otseloomulikult teeme ka hääleharjutusi. Tunnis omandatakse teadmisi hääleaparaadi toimimise põhitõdedest ning jälgitakse tervislikku häälekasutust harjutuste tegemisel. Pühendame palju aega ka sellele, et värskeid teadmisi ning oskusi harjutuste kõrval ka päris lauludes rakendada.


Oktoobris alustav kursus on läbinud põhjaliku uuenduskuuri, et vastata veelgi paremini tekkinud küsimustele ning võtta piisavalt aega uute heade harjumuste kinnistamiseks.

Kursus sobib Sulle, kui Sa:

- soovid oma hääleaparaati tervislikumalt kasutama õppida;

- pead viisi ja oskad hääleharjutusi järgi laulda;

- oled 15-aastane või vanem.

Kursus alustab grupi täitumisel teisipäeval, 27. oktoobril 2020 18:15-19:45, toimub iganädalaselt ja kestab 15. detsembrini. Kursus toimub aadressil Vana-Viru 4, III korrus. Kursust viib läbi SoundVille'i lauluõpetaja Triin Lutsoja.


Kuni 23. oktoobrini 2020 (k.a.) registreerudes on kursus Sulle soodushinnaga 129 €, pärast seda juba täishinnaga 149 €. Kohtade arv piiratud! REGISTREERU SIIN!


Koha kindlustamiseks tasu osalemistasu kohe pärast registreerimist:

NoiseFactory OÜ

EE801010220217720228 (SEB pank)

Makseselgitusse palume märkida osaleja täisnimi ja "hääleseade ABC kursus".


Rohkem infot: Triin Lutsoja triin@soundvillestudio.ee


Seekord ei jõua? Kui soovid järgmisest hääleseadekursusest esimesena teada saada, jäta oma kontaktinfo SIIA.


bottom of page