top of page

Uuel aastal hääl särama!

Updated: Jan 14, 2021


Liitu hääleseadekursusega ja saa teada, kuidas saavutada kaunilt kõlav lauluhääl!


⬇️ REGISTREERU ALL! ⬇️


Kui Sul on vahel tunne, et hoolimata täitsa parajast laulmise kogemusest ei ole laulmine alati lihtne ja vahel on tunne nagu tahaks küll, aga hääl ei vea välja ja väsib ära, siis oled õiges kohas. Tule SoundVille'i hääleseadekursusele. Siin saad teada, kuidas oma lauluhäält hoida, takistustest teadlikuks saada ning neid ületada. Parim viis lauluhääle uuele tasemele viimist alustada on seda teha koos kogenud õpetajaga. Omal käel internetis infot otsides sattutakse sageli vastukäivate õpetussõnade otsa, mis võivad segadusse ajada. Meie juhendaja aitab Sul õigele teele jõuda.


Kursus sobib Sulle, kui:

  • soovid oma hääleaparaati paremini kasutama õppida;

  • pead viisi ja oskad hääleharjutusi järgi laulda;

  • oled 15-aastane või vanem.


"Eriti oli hea, et õpetaja vaatas ja jälgis igaüht individuaalselt ja pani kõik paika, kui midagi oli valesti ja jagas palju nippe." – kursusel osaleja

Hääleseade ABC kursusel tegeleme kehahoiaku, hingamise ning hääletekitamise alustega, käsitleme peamisi viise pingetest vabanemiseks, tutvume peamiste hääletervise rikkujatega ning otseloomulikult teeme ka hääleharjutusi. Tunnis omandatakse teadmisi hääleaparaadi toimimise põhitõdedest ning jälgitakse tervislikku häälekasutust harjutuste tegemisel.

Kursus alustab grupi täitumisel teisipäeval, 26. jaanuaril 2021 kell 18:15-19:45, toimub iganädalaselt ja kestab 16. märtsini. Õppetöö toimub aadressil Vana-Viru 4, III korrus, Tallinn. Kursust viib läbi SoundVille'i lauluõpetaja Triin Lutsoja.


Kursuse maksumus on 179 €. Kohtade arv on piiratud!


Rohkem infot ja konsultatsioon: Triin Lutsoja triin@soundvillestudio.ee


Seekord ei jõua? Kui soovid järgmisest hääleseadekursusest esimesena teada saada, jäta oma kontaktinfo SIIA.
bottom of page