top of page

Täienenud hääleseade ABC kursus tuleb taas!

Updated: Oct 21, 2020


Kas Sul on vahel tunne, et hoolimata täitsa parajast laulmise kogemusest ei ole laulmine alati lihtne? Ja vahel on tunne nagu tahaks küll, aga hääl ei vea välja ja väsib ära?


Tule saa teada, kuidas oma häält hoida, takistustest teadlikuks saada ning neid ületada!


REGISTREERU SIIN!

Hääleseade ABC kursus annab sissejuhatava ülevaate laulja hääleaparaadist. Tegeleme kehahoiaku, hingamise ning hääletekitamise alustega, käsitleme peamisi viise pingetest vabanemiseks, tutvume peamiste hääletervise rikkujatega ning otseloomulikult teeme ka hääleharjutusi. Tunnis omandatakse teadmisi hääleaparaadi toimimise põhitõdedest ning jälgitakse tervislikku häälekasutust harjutuste tegemisel. Pühendame palju aega ka sellele, et värskeid teadmisi ning oskusi harjutuste kõrval ka päris lauludes rakendada.


Oktoobris alustav kursus on läbinud põhjaliku uuenduskuuri, et vastata veelgi paremini tekkinud küsimustele ning võtta piisavalt aega uute heade harjumuste kinnistamiseks.

Kursus sobib Sulle, kui Sa:

- soovid oma hääleaparaati tervislikumalt kasutama õppida;

- pead viisi ja oskad hääleharjutusi järgi laulda;

- oled 15-aastane või vanem.

Kursus alustab grupi täitumisel kolmapäeval, 7. oktoobril 2020 18:15-19:45 ja kestab 25. novembrini. Kursus toimub aadressil Vana-Viru 4, III korrus. Kursust viib läbi SoundVille'i lauluõpetaja Triin Lutsoja.


Kuni 2. oktoobrini 2020 (k.a.) registreerudes on kursus Sulle soodushinnaga 129 €, pärast seda juba täishinnaga 149 €. Kohtade arv piiratud! REGISTREERU SIIN!


Rohkem infot: Triin Lutsoja triin@soundvillestudio.ee


Seekord ei jõua? Kui soovid järgmisest hääleseadekursusest esimesena teada saada, jäta oma kontaktinfo SIIA.


bottom of page