top of page

Kuuenädalane algajate suupillikursus algajatele!


Juba 9. jaanuaril 2020 alustame järjekordse 6-osalise suupillikursusega! Kiirematele registreerujatele kingituseks TASUTA SUUPILL!*


REGISTREERU SIIN!

Suupill on maailma kõige populaarsem muusikainstrument ning selle mängimisega alustamine on üsna lihtne.

Algajate suupillikursus on suunatud inimesele, kes ei tea suupillist (või ka muusikast) midagi. Kursuse läbinu omab esmaseid teadmisi suupillist ning põhilistest mängutehnikatest, oskab lugeda “suupillitabulatuuri” ning mängida lihtsamat viisi. Kursusel kasutatakse diatoonilist suupilli helistikus C.

1. tund: suupilli hoidmine, häälikud suupillil, rütmiharjutused 2. tund: nootide paigutus suupillil, hakkame esimest lugu õppima 3. tund: ühe noodi mängimine 4. tund: keerulisemad harjutused 5. tund: lihtsama viisijupi õppimine 6. tund: soovitused edaspidiseks harjutamiseks, kursuse kokkuvõte

Tunniteemad võivad nihkuda/muutuda vastavalt sellele, kuidas grupp tervikuna edeneb. Võib minna aeglasemini, võib minna kiiremini, põhirõhk on alati sellel, et tund oleks parajalt jõukohane, arendav ning oleks mõnus õppida.


Suupillikursus toimub neljapäeviti kell 18:30-19:15 alates 9. jaanuarist kuni 13. veebruarini 2020 (k.a.). Osalemistasu on 59 €, kohtade arv piiratud! REGISTREERU SIIN!


Koha kindlustamiseks tasu osalemistasu kohe või hiljemalt 3 päeva jooksul pärast registreerimist:

MTÜ SOUNDVILLE STUDIO

EE592200221066137372 (Swedbank)

Makseselgitusse palume märkida osaleja täisnimi ja "suupillikursus".Vaata videost, kui osavaks mängijaks on võimalik kõigest kuue nädalaga saada.Kursuse läbiviijaks on Erki Uus. Erki on muusikaga tegelenud üle viieteistkümne aasta. Suupilli on tõsisemalt mänginud viis aastat erinevates muusikaliste kollektiivides. Erkil on ka ette näidata tunnustus Baltic-Nordic Open 2018 suupillikonkursilt.


* pakkumine kehtib kõigile, kes registreerivad ennast hiljemalt 5. jaanuari õhtuks.


Seekord ei jõua? Kui soovid järgmisest suupillikursusest esimesena teada saada, jäta oma kontaktinfo SIIA.
bottom of page