top of page

Alustame suvise suupillikursusega!


Alates 1. juulist 2019 alustame uue 6-osalise suupillikursusega! Kiirematele registreerujatele kingituseks TASUTA SUUPILL!*


REGISTREERU SIIN!

Suupill on maailma kõige populaarsem muusikainstrument ning selle mängimisega alustamine on üsna lihtne. Suupill on sobilik kõigile inimestele igas vanuses. Ei ole oluline, kas Sulle on „elevant kõrva peale astunud“ või mitte, suupillist saab igaüks loo kätte kui vaid natuke püüab! Inimesele, keda muusika ja suupill rohkem huvitavad, pakub see pill palju väljakutseid ning keerulisi tehnikaid, mida saab omandada terve eluaja!

Algajate suupillikursus on suunatud inimesele, kes ei tea suupillist (või ka muusikast) midagi. Kursuse läbinu omab esmaseid teadmisi suupillist ning põhilistest mängutehnikatest, oskab lugeda “suupillitabulatuuri” ning mängida lihtsamat viisi. Kursusel kasutatakse diatoonilist suupilli helistikus „C“.

1. tund: suupilli hoidmine, häälikud suupillil, rütmiharjutused. 2. tund: nootide paigutus suupillil, hakkame esimest lugu õppima. 3. tund: ühe noodi mängimine, 4. tund: keerulisemad harjutused. 5. tund: lihtsama viisijupi õppimine. 6. tund: soovitused edaspidiseks harjutamiseks, kursuse kokkuvõte.

Tunniteemad võivad nihkuda/muutuda vastavalt sellele, kuidas grupp tervikuna edeneb. Võib minna aeglasemini, võib minna kiiremini, põhirõhk on alati sellel, et tund oleks parajalt jõukohane, arendav ning oleks mõnus õppida.


Suupillikursus toimub esmaspäeviti kell 18:00-18:45 1. juulist 5. augustini 2019 (k.a.). Osalemistasu on 59 €, kohtade arv piiratud! REGISTREERU SIIN!


Koha kindlustamiseks tasu osalemistasu kohe pärast registreerimist:

MTÜ SOUNDVILLE STUDIO

EE592200221066137372 (Swedbank)

Makseselgitusse palume märkida osaleja täisnimi ja "suupillikursus".


Kursuse läbiviijaks on Erki Uus. Erki on muusikaga tegelenud üle viieteistkümne aasta. Suupilli on tõsisemalt mänginud viis aastat erinevates muusikaliste kollektiivides. Erkil on ka ette näidata tunnustus Baltic-Nordic Open 2018 suupillikonkursilt.


* pakkumine kehtib kõigile, kes registreerivad ennast hiljemalt 24. juuni õhtuks.


bottom of page