top of page

Suupilli õpituba SoundVille'is!


Pühapäeval, 12. mail toimub SoundVille'is õpituba, kus saame tuttavaks suupilliga! Kiirematele registreerijatele kingituseks TASUTA SUUPILL!*


Suupill on maailma kõige populaarsem muusikainstrument ning selle mängimisega alustamine on üsna lihtne. Suupill on sobilik kõigile inimestele igas vanuses. Ei ole oluline, kas Sulle on „elevant kõrva peale astunud!“ või mitte, suupillist saab iga inimene loo kätte kui vaid natuke püüab! Inimesele, keda muusika ja suupill rohkem huvitavad, pakub see pill palju väljakutseid ning keerulisi tehnikaid, mida saab omandada terve eluaja!

Õpitubades kasutame diatoonilist suupilli helistikus „C“


Õpituba on suunatud inimesele, kes ei tea suupillist (või ka muusikast) midagi, kuid soovib seda õppida või on tema huviks näiteks peale ümisemise veel miskit muusikalist selgeks saada. Algajate õpitoas osalemine ei eelda vähimaidki muusikalisi teadmisi.


Käsitletavad teemad:

- mida kujutab endast diatooniline (see tavaline) suupill;

- kuidas valida endale õige suupill;

- suupilli hoidmine, suu asend, akordi mängimine, rütmimustrid (rongi hääled jmt), ühe noodi mängimine.


Suupilli õpituba toimub pühapäeval, 12. mail 2019 kell 13:00-14:30. Osalemistasu on 15 eurot, kohtade arv piiratud! Registreeru SIIN.


Osalemistasu palume koos registreerimisega kanda:

MTÜ SOUNDVILLE STUDIO

EE592200221066137372 (Swedbank) Makseselgitusse palume märkida osaleja täisnimi ja "suupilli õpituba".Õpitoa läbiviijaks on Erki Uus. Erki on muusikaga tegelenud üle viieteistkümne aasta. Suupilli on tõsisemalt mänginud viis aastat erinevates muusikaliste kollektiivides. Erkil on ka ette näidata tunnustus Baltic-Nordic Open 2018 suupillikonkursilt.


* pakkumine kehtib kõigile, kes registreerivad ennast hiljemalt 10 päeva enne õpitoa toimumist (et jõuaksime vajaliku koguse pille tellida).Leia üritus ka Facebookist.


bottom of page