top of page

SoundVille on jälle avatud!

Meil on suur rõõm teada anda, et alates juunikuust toimuvad SoundVille'is taas kontakttunnid!


OSALE TASUTA PROOVITUNNIS!


Selleks, et Sul oleks mugav ja turvaline pilli- või laulutundi naasta oleme võtnud kasutusele järgnevad meetmed:

1. Iga õpilase järel on 15 minutiline paus, mille ajal tuulutab õpetaja ruumi ning desinfitseerib üldkasutatavad pinnad. Sedasi on järgmisel õpilasel turvaline tundi tulla. 2. Kohapeal on olemas desinfitseerimisvahendid. 3. Pakume soovijatele endiselt ka videotundide võimalust.


Sinult aga palume järgnevat:


1. Tule tundi üksinda

2. Tule tundi õigeaegselt (ära tule varem) 3. Saabudes pese käed ja siis desinfitseeri käed (kohapeal olemas) 4. Tundi tule vaid tervena ja hea enesetundega.


Paneme Sulle südamele, et Sa tuleksid tundi ainult täiesti tervena. Nii näitad üles hoolivust oma õpetaja ja teiste õpilaste suhtes. Neil päevil, mil tervis pole kõige parem, ei pea aga laulu- või pillitund ära jääma, sest meie õpetajad on endiselt valmis Sinuga videosilla vahendusel tunde tegema. Olles vastutustundlikud kindlustame selle, et rõõm muusikast saab jätkuda ning meil ei tule oma pesakest karantiini panna.

Kui Sa oled terve, kuid ei soovi veel kontakttundi naasta, siis oleme samuti Sinu jaoks videosilla vahendusel olemas. :)


Kui Sul on mõni mure või küsimus seoses kontakttundidesse tagasi tulekuga, siis kirjuta meile julgelt info@soundvillestudio.ee

bottom of page