top of page

Solistide õppe vastuvõtt avatud

Updated: Jul 25, 2022


Kas Sinu hääl on nõrk ja ei "kanna"? Kas laulmine on üldse õpitav? Jah, on küll!


Novembris 2021 alustavad SoundVille'is uued solistide rühmad, kuhu ootame Sinusuguseid lauljaid.


Võta ühendust️!


Kaunikõlaline hääl mõjub kuulajale lummavalt ja viib nii laulja kui ka kuulaja müstilisse tunnete maailma. Laulmine kasvatab olulisel määral enesekindlust ning pakub eneseteostust.


Kuid paljud lauljad tunnevad, et ei oska veel oma häält piisavalt hästi juhtida ja kontrollida. Nad täheldavad, et nende hääl väriseb, murdub, on liiga õrn ja ei "kanna". Nad kogevad küllaltki suurt esinemisärevust ja ei tea, kuidas sellega toime tulla. Samuti vaevab nende hinge küsimus: "Kas laulmine üldse on õpitav või on see sünnipärane anne, mida mul pole?"SoundVille'i õpetajad saavad Sind aidata


Meie pikaajalise kogemusega lauluõpetajad teavad, et laulma suudab õppida iga soovija. Nende südamesooviks on aidata Sul leida oma hääl ning jõuda Sinu unistusteni, olgu selleks ema pulmas esinemine, muusikakõrgkooli astumine või oma albumi välja andmine.


Meie õpetajad Aleksandra ja Triin on oma karjääri jooksul õpetanud nii lapsi kui täiskasvanuid, nii algajaid kui edasijõudnuid, nii esialgu viisipidamatuid kui ka juba Spotifys avaldatud artiste.


"Enne esimest solistide tundi kartsin väga, sest mul oli suur hirm teiste ees laulda ning ebaõnnestuda. Õnneks oli soov enda laulmist arendada hirmust suurem ja läksin kohale. Tunni alguses olin küll natuke ärev, kuid see tunne muutus kiiresti elevuseks, sest sain aru, et minu rühmakaaslastel on täpselt samad hirmud. Nüüd olen tunnis käinud juba üle kahe kuu ja see on mind muutnud nii palju julgemaks. Lisaks on tunnid põnevad ja vaheldusrikkad ning minu rühmakaaslased hästi toetavad ja julgustavad!" - Tiina, 17 a.

Julge olla Sina ise


Esinemisärevus ei pea olema igavene. Seda on võimalik seljatada. Solistide rühmatundides harjutatakse iganädalaselt väiksemal skaalal üksteise ees esinemist. Aitame Sul nende pisikeste saavutustega jõuda suurema enesekindluse ja eneseteostuseni laval.


Rühmas valitseb turvaline ja üksteist toetav atmosfäär, mis paneb õitsema iga hinge. Saad õppida külg külje kõrval inimestega, kellega jagad samu unistusi. Siin saad avastata uut muusikat, millega täiendada ka oma repertuaari. Meie lauljate kogukond koguneb tihti ühisteks üritusteks nagu lauamängu- ja karaokeõhtud, kuhu ka Sina oled teretulnud.Põhjalik arenguprogramm häälele


Iganädalane solistide tund koosneb ühest laulu- ja ühest hääleseadetunnist (kokku 90 min). Tunnis teeme hääleharjutusi, õpime tundma hääleaparaati, õpime laule koos ja eraldi, olema tõeline solist, õpime tundma lavalist etiketti, interpreteerima laulude sisu, käsitsema helitehnikat, laulma solistile tausta ja palju muud.Harjutamine on nüüd imelihtne


SoundVille'i lauluõpilased saavad kasutada Eestis täiesti ainulaadset veebipõhist hääleharjutuste kogumikku. See teeb Sinu koduse iseseisva harjutamise kordades lihtsamaks.Avasta meie solistide paketi võimalused vaid 119 € eest kuus


Registreeru tundidesse juba täna! Ootame õpilasi igas vanuses ja igal tasemel. Pärast registreerumisankeedi täitmist palume Sul registreeruda ka individuaalsesse tasuta proovitundi. Proovitunnis on Sul võimalus meie stuudio ja õpetajatega lähemalt tutvuda ja leida Sinu jaoks sobivaim grupp. Proovitunni broneerimise linki kuvatakse Sulle pärast alloleva ankeedi ärasaatmist.Solistide rühmaõppe pakett sisaldab:

  • 1x 45 min laulutund

  • 1x 45 min hääleseadetund

  • Veebipõhine hääleharjutuste kogumik

  • Individuaalne õpimapp esmase õppematerjaliga

  • Esinemispraktika

  • Kogukonna üritused

  • Kogukonna suhtlusvõrgustik


Kohtumiseni SoundVille'is!