Sinu lauluõpingud algavad SoundVille'is. Tule tasuta proovitundi!

Augustikuu saabumisega on käes ka SoundVille Studio tasuta proovitundide aeg, sest alanud on uute lauluõpilaste vastuvõtt! Ootame lauluhuvilisi nii solistide tundidesse kui ka vokaalansamblitesse.

Loe alt poolt lähemalt mõlema tunni kohta ja registreeri end juba täna tasuta individuaalsesse proovitundi!


⬇️ REGISTREERU TASUTA PROOVITUNDI ALL ⬇️


VOKAALANSAMBEL


SoundVille'i vokaalansambel on just Sinule, kui oled varem laulmisega tegelenud ja igatsed taas laulda!

Liitudes SoundVille'i vokaalansambliga saad osa vokaalansambli kaunitest kõladest ning leiad ka uusi tutvusi. Mis saaks veel parem olla kui sellises sõpruskonnas kaasahaaravate poplaulude laulmine? Võib-olla vaid see, et lisaks iganädalastele vokaalansambli tundidele avaneb Sul võimalus treenida oma häält ka hääleseade tunnis, et koos laulmine veelgi paremini välja tuleks. Boonusena on sul võimalik kasutada ka meie harjutusklassi iseseisvaks treenimiseks.


SoundVille Studio vokaalansamblisse oled oodatud, kui oled vähemalt 16-aastane. Lauljalt ei eeldata noodikirja tundmist, küll aga head mälu partiide õppimisel.

Vokaalansambli tunnid toimuvad üks kord nädalas. Registreeri ennast aegsasti proovitundi, sest vokaalansamblisse mahub vaid piiratud hulk lauljaid.


Vokaalansambli paketis sisalduvad hüved on osalemine vokaalansambli tunnis, osalemine hääleseadetunnis, harjutamisruumi kasutamine, ligipääs veebipõhisele hääleharjutuste kogumikule, õpimapp koos esmase õppematerjaliga, esinemispraktika, ligipääs kogukonna suhtlusvõrgustikule ja osalemine meie kogukonna üritustel ning seda kõike vaid 99 € kuutasu eest.SOLISTIDE TUND


Kaunikõlaline hääl mõjub kuulajale lummavalt ja viib nii laulja kui ka kuulaja müstilisse tunnete maailma. Laulmine kasvatab olulisel määral enesekindlust ning pakub eneseteostust.


Kuid paljud lauljad tunnevad, et ei oska veel oma häält piisavalt hästi juhtida ja kontrollida. Nad täheldavad, et nende hääl väriseb, murdub, on liiga õrn ja ei "kanna". Nad kogevad küllaltki suurt esinemisärevust ja ei tea, kuidas sellega toime tulla. Samuti vaevab nende hinge küsimus: "Kas laulmine üldse on õpitav või on see sünnipärane anne, mida mul pole?" Kui tundsid end siin kirjelduses ära siis on just SoundVille'i solistide tund Sinu jaoks õige koht, sest siin saad alustada oma hääle arendamist!


Iganädalane solistide tund koosneb ühest 60 minutilisest laulu- ja ühest 45 minutilisest hääleseadetunnist. Nendes tundides teeme hääleharjutusi, õpime tundma hääleaparaati, õpime laule koos ja eraldi ning palju muud, et aidata Sul kujuneda omanäoliseks solistiks. Lisaks õpitakse ka esinemishirmuga toime tulema. Ja pärast mõnda aega laulmas käimist tunned end lauldes juba palju enesekindlamana, sest tead täpselt, mida oma häälega teed


Solistide paketis sisalduvad hüved on osalemine solistide laulutunnis, osalemine hääleseadetunnis, harjutamisruumi kasutamine, ligipääs veebipõhisele hääleharjutuste kogumikule, õpimapp koos esmase õppematerjaliga, esinemispraktika, ligipääs kogukonna suhtlusvõrgustikule ja osalemine meie kogukonna üritustel ning seda kõike vaid 139 € kuutasu eest.SOUNDVILLE'I LAULUÕPETAJAD

SoundVille'i vokaalansambleid, solistide tunde ja hääleseadetunde juhendavad meie pikaajalise kogemusega ning kõrgharitud lauluõpetajad Aleksandra Kirikal ja Triin Lutsoja. Nende südamesooviks on aidata Sul leida oma hääl ning jõuda Sinu unistusteni, olgu selleks mõnusalt lauldes aja veetmine, sõpradele esinemine, muusikakõrgkooli astumine või oma albumi välja andmine.


Uued rühmad alustavad õppetööd 5. septembril. Iganädalase tunni toimumise aeg leitakse ühiselt, et kõik huvilised saaksid osaleda.


REGISTREERU TASUTA INDIVIDUAALSESSE PROOVITUNDI ⬇️

Leia endale kõige sobivam proovitunniaeg tutvudes mõlema õpetaja kalendriga. Aja saad broneerida siin samas läbi Calendly broneerimiskeskkonna. Eduka broneerimise korral saabub Sinu meilile kinnituskiri.

Kui Sa ei leia kuvatud vabade aegade seast mitte ühtegi endale sobivat, kuid tahad väga-väga proovitundi tulla, siis kirjuta meile info@soundvillestudio.ee ja leiame koos lahenduse!