top of page

Registreerimine uude õppeaastasse on avatud!

SoundVille Studiol on algavaks õppeaastaks palju üllatusi. Me oleme terve suve usinalt tööd teinud, et meie õpilastel oleks veel toredam ja parem meie juures õppida. Nüüd saame kergitada saladuskatet ning öelda, et:1. SoundVille Studio kolis uutesse ruumidesse.

2. Stuudio perega liitus kolm uut ja ülivinget õpetajat

3. Tunniplaanist leiab mitmeid uusi erialasid

UUED RUUMID

Augusti keskel pakkisime oma asjad Madara 14 ruumides kokku ning kolisime kõrvaltänavasse. Meie uueks aadressiks on Tulbi 6.


UUED ÕPETAJAD

Suve jooksul seadsid SoundVille Studios end sisse kolm uut õpetajat. Tuuli õpetab saksofoni ja klaverit, Jakop õpetab kitarri ja Erki õpetab suupilli nii individuaaltunnis kui ka kursusena.


UUED ERIALAD

Võrreldes eelmise aastaga on meie tunniplaani lisandunud suupilliõpe. Suupilli saab õppida nii individuaaltunnis kui ka kursusena. Täiesti uue erialana esitleme saksofoni ja ootame juba väga, et seda veelgi rohkem oma kontsertidel kuulda! Lisaks alustame laste muusikatundidega, mis toimuvad kolmes erinevas vanuserühmas: 3-4 aastased, 5-6 aastased ja 7 aastased. Sügisel alustame ka hääleseade ABC kursustega.Loodame, et olete vähemalt sama põnevil kui meie, sest algav õppeaasta tuleb võrratu!

bottom of page