top of page

Muusikaõpe eriolukorra ajal - jah, see toimub!

SoundVille Studio kolis kohe pärast eriolukorra välja kuulutamist üle internetti, ning juba järgmisel päeval toimus õppetöö täies mahus Skype'i vahendusel.

Praeguseks on sellest möödas juba tervelt üks (!) kuu ning saame rõõmsalt öelda, et meie õpetajad ja õpilased tunnevad end uues olukorras nagu kala vees. Nii pilli- kui ka laulutundide tegemine jätkub aktiivselt üle videosilla, ning mitme õpilase jaoks just nii see ka algas.


REGISTREERI TASUTA PROOVITUNDI!


Vürtsita oma isolatsiooni uute väljakutsetega ning pane end turvalises koduses keskkonnas proovile. SoundVille Studios toimub õppetöö täistuuridel ning võtame jätkuvalt vastu uusi õpilasi. Sinu tasuta proovitund ja edasine õppetöö toimub üle videosilla kuni eriolukorra lõppemiseni.


Kuu aja jooksul oleme kirja pannud ka häid nippe ning nõuandeid videotunnist maksimumi võtmiseks, mida jagame ka Sinuga:

  • Toimiv internetiühendus. Kui sa pole kindel, kas Sinu internetiühendus on piisav, siis saame selle järgi proovida tasuta proovitunnis.

  • Rahulik ja vaikne ruum, kus saaksid keskenduda musitseerimisele.

  • Arvutit, tahvlit või nutitelefoni, kuhu on laetud Skype või mõni muu sarnane rakendus, nt Zoom, FaceTime või FaceBook messenger. Meie õpetajad kasutavad peamiselt Skype'i, kuid oleme valmis katsetama ka teisi kanaleid.

  • Kõrvaklappe, et tagada veel parem helikvaliteet.

  • Oma lauluhäält või siis enda pilli (klaverit, saksofoni, kitarri, ukuleelet või suupilli).

  • Avatud meelt ning pealehakkamist!

P.S. Õpetajatel on alati hea meel, kui Sinu koduloom peaks videotunnis pilti ilmuma.


Nootide printimine õppetööks

Sul ega su naabril pole printerit, aga õpetaja palus noodid välja printida? Pole muret! SoundVille Studio saadab sulle prinditud noodid postiga. Selleks saada printimist vajav noot info@soundvillestudio.ee meilile. Prinditud noodi kohaletoimetamise viisi lepime kõigiga individuaalselt kokku.


SoundVille'is on õpetaja Sinu sõber ja kaaslane teel Sinu isiklike eesmärkide ja vilumuse poole. Eriti praegusel segasel ajal anname endast parima, et olla paindlikud ning õpilaste jaoks olemas.


SoundVille'is toimuvad tunnid aastaringselt, mis tähendab, et laulda ja pilli saab mängida ka suvekuudel. Sedasi ei pea Sa oma imelisi laulu- või pillitunde kuude kaupa igatsema!

bottom of page