top of page

Kitarr rikastab

Updated: Sep 5, 2020

Kitarr on üks maailma populaarseim pill. Miks? Sest selle mängima õppimine on imelihtne! Alusta kitarriõpinguid läbi veebi!

Kitarr on pill, mille harjutamist ka Sinu naabrid isolatsiooni ajal hea meelega kuulaksid. Eriti veel siis, kui Sind juhendab meie õpetaja Jakop, kes oskab sellest pillist lummavalt kauneid helisid kuuldele tuua.


OSALE TASUTA PROOVITUNNIS!


Ka isolatsiooni ajal on Jakopi juurde õppima oodatud nii lapsed kui täiskasvanud, nii algajad kui ka edasjõudnud. Tundides õpitakse tundma mängutehnikaid, tegeletakse teooria ja rütmikaga. Tutvutakse kitarri kui olulise bändipilliga ning mängitakse erinevates stiilides lugusid. Õpitakse ka kitarrisaadet.


Eriolukorra ajal oleme veebis

Eriolukorra ajal toimuvad kitarritunnid üle videosilla. Selleks on Sul vaja vaid aega ja tahtmist ning ühte rahulikku kohta oma kodus, kus saaksid tunnile keskenduda. Rohkem soovitusi, kuidas live videotunnid eriti tõhusaks muuta, saad lugeda SIIT.Õpetaja Jakop on välja mõelnud ka erinevaid viise, kuidas üle videosilla koos õpilasega musitseerida. Näiteks mängib õpetaja saatepartii eelnevalt sisse, saadab Sinule salvestuse ja nii saadki Sina kodus soolopartiid koos õpetajaga mängida. Üheskoos saate kuulata ka parimate instrumentalistide maailmatasemel esitusi, et ammutada inspiratsiooni ja head eeskuju otse oma koduseinte vahel.


SoundVille'is on õpetaja Sinu sõber ja kaaslane teel Sinu isiklike eesmärkide ja vilumuse poole. Ka eriolukorra ajal oleme Sulle toeks ning proovime Sinu igapäeva muusikaga paremaks muuta.


Kitarriõppe hinnakiri:

Proovitund TASUTA!

Kuupakett 1x nädalas (4x kuus) 85 €/kuu

Kuupakett 2x nädalas (8x kuus) 160 €/kuu

Üksiktund 30 €/kord

Kirjuta õpetaja Jakopile SIIN juba täna ning lepi kokku oma tasuta proovitund!

bottom of page