top of page

Kitarrimäng selgeks SoundVille'is!


Kitarr on üks maailma populaarsemaid pille. Miks? Sest selle mängima õppimine on imelihtne!


Kitarri õppima on oodatud nii lapsed kui täiskasvanud, nii algajad kui ka edasjõudnud. Kitarritundides õpitakse tundma mängutehnikaid, tegeletakse teooria ja rütmikaga. Tutvutakse kitarri kui olulise bändipilliga ning mängitakse erinevates stiilides lugusid. Õpitakse ka kitarrisaadet.


SoundVille'is on õpetaja on Sinu sõber ja kaaslane teel Sinu isiklike eesmärkide ja vilumuse poole ning mitte kuri näpuga viibutaja. Igaüks on eriline ja veidi teistmoodi ja seetõttu läheneme Sulle individuaalselt ja ei suru Sinu arengut piirava õppekava paindumatutesse raamidesse. Kui Sul on soov end  läbi muusika arendada, siis meie vastuvõtt on Sulle avatud sisseastumiskatseta. Kui tunned, et oled valmis enese proovile panemiseks, siis saad üles astuda meie rohketel kontsertidel.


SoundVille'i kitarriõpetaja Jakop Kaarma juhendab õpilasi nii akustilisel kui ka elektrikitarril väga paljudes erinevates stiilides ning vastavalt nende enda huvidele. Tema kitarritunnid mööduvad sageli koos musitseerides, näiteks mängib õpetaja saate- ja õpilane soolopartiid. Üheskoos kuulatakse ka parimate kitarristide maailmatasemel esitusi, ammutamaks inspiratsiooni ja head eeskuju.

Kitarriõppe hinnakiri:


Proovitund TASUTA!

Kuupakett 1x nädalas (4x kuus) 85 €/kuu

Kuupakett 2x nädalas (8x kuus) 160 €/kuu

Üksiktund 30 €/kord


Kirjuta õpetaja Jakopile SIIN juba täna ning lepi kokku oma tasuta proovitund!
bottom of page