Kingi elamusi kinkekaardiga!


Sul pole endiselt veel oma kallimale, sõbrale või pereliikmele parimat jõulukingitust? Meil on Sulle lahendus. Elamuskingitus laulmise või pillimängu eratunnis jääb kauaks meelde.


⬇️ TÄIDA TELLIMISVORM ALL! ⬇️


Nüüd on Sul võimalik teha oma lähedastele parim kingitus – muusika. Ja mis veel parem - nad saavad seda ise luua koos SoundVille'i kogenud juhendajatega.


SoundVille Studio kauni kinkekaardi omanik saab võtta meie stuudio õpetajatelt kinkekaardil märgitud koguses eratunde. Ta saab ise valida, kas soovib mängida klaverit, kitarri, saksofoni* või hoopis laulda! Tunnis osalemine ei eelda mitte mingisuguseid eelteadmisi ja -oskusi, mistõttu sobib see igale kingisaajale igas vanuses. Soovi korral on võimalik tunde viia läbi ka videosilla vahendusel.


Eratunni (ehk nn üksiktunni) detailid:

  • Kestus 45 min

  • Hind 35 € / kord

  • Kehtivus 6 kuud

Kinkekaardi hind kujuneb kingitavate eratundide hulgast. Näiteks kinkides ühe eratunni, on hinnaks 35 €, kinkides kaks on hinnaks 70 € jne.


Kättetoimetamine. Sul on võimalik kinkekaart saada kätte nii digitaalselt, et see ise välja printida, kui ka füüsiliselt kujul kokkulepitud ajal meie stuudiost aadressil Vana-Viru 4, III korrus, Tallinn. Kiirel jõuluajal täidame tellimuse 24h jooksul.


Lisainfo: info@soundvillestudio.ee


*Saksofoni eratunnis osalemiseks on tähtis oma pilli olemasolu.