top of page

Kas laulutunnid sobivad igaühele?

Updated: Aug 21


Vokaalansambel laulab

Sageli räägitakse muusikalisest andest kui millestki kõrgemalt antust. Kas see tähendab, et laulmine on mõeldud ainult neile, kellel on anne?


Ilus lauluhääl võib nii laulja kui ka kuulaja viia imelisele kujuteldavale teekonnale. Laulmine annab võimaluse end väljendada ja tõstab enesekindlust.


Kuid paljud inimesed arvavad, et neile on elevant kõrva peale astunud, nad ei oska laulda ega ei hakkagi kunagi oskama. Kas neil on õigus?Igaühest võib saada suurepärane laulja


Sul ei pea olema kaasasündinud muusikalist annet. Sul on vaja kõigest laulutunde toetava õpetajaga ja aega harjutamiseks. Kuid kuidas leida endale sobiv õpetaja?


Youtube'ist kättesaadavad laulmist õpetavad videod võivad tunduda nagu hea mõte, kuid valdav enamus nendest videotest ei vasta suure tõenäosusega Sinu vajadustele. Niimoodi võid Sa kogemata kulutada kogu oma vaba aja õige video taga otsimisele, selle asemel et laulmist harjutada ja paremaks lauljaks saada.


Mitmed laulmise fännid võivad internetis pakkuda tasulisi laulutunde. Tõenäoliselt ei soovi Sa aga käia laulutundides kellegi korteris, vaid selleks ettenähtud ruumides, kus on Sinu arenguks vajalikud õppevahendid ja professionaalne helitehnika. Samuti leidub internetis inimesi, kes oskavad küll ise laulda, kuid mitte laulmist õpetada.SoundVille'i lauluõpetajad saavad Sind aidata


Meie lauluõpetajate Triinu, Ruthi, Liisa ja Aleksandra südamesooviks on aidata Sul leida oma hääl ning jõuda Sinu unistusteni, olgu selleks sugulase pulmas esinemine, muusikakõrgkooli astumine, duši all rokkimine või oma albumi välja andmine.


Meie lauluõpetajad juhendavad ühtviisi rõõmsalt nii täiskasvanuid kui lapsi, nii algajaid kui edasijõudnuid, nii esialgu viisipidamatuid kui ka juba Spotifys avaldatud artiste.


Meie tundides valitseb turvaline ja üksteist toetav atmosfäär, mis paneb õitsema iga hinge. Saad õppida külg külje kõrval inimestega, kellega jagad samu unistusi.Põhjalik arenguprogramm häälele


Tundides teeme hääleharjutusi, õpime tundma hääleaparaati, õpime laule, õpime olema tõeline solist, õpime tundma lavalist etiketti, interpreteerima laulude sisu, käsitsema helitehnikat ja palju muud. Mis aga kõige parem – laulutunnid on huvitavad ja lõbusad!


Hääleharjutuste kogumik

Harjutamine on nüüd imelihtne


SoundVille'i lauluõpilased saavad kasutada Eestis täiesti ainulaadset veebipõhist hääleharjutuste kogumikku. See teeb Sinu koduse iseseisva harjutamise kordades lihtsamaks.


Registreeru TASUTA proovitundi juba täna


Laulma õppimiseks ei ole kunagi liiga hilja ja see on kindlasti midagi sellist, mida sa ei unusta kunagi ja mille üle on Sul ühel päeval hea meel. SoundVille Studio ootab õpilasi igas vanuses ja igal tasemel. Proovitunnis on Sul võimalus meie stuudio ja õpetajatega lähemalt tutvuda ja leida Sinu jaoks parim viis laulmisega alustamiseks. Registreeru TASUTA proovitundi juba täna. Laulutunnid ootavad.

NB! Tunnid toimuvad eesti keeles.

bottom of page