top of page

Kas laulutunnid sobivad igaühele?

Updated: Mar 5


Vokaalansambel laulab

Sageli räägitakse kaunist häälest kui millestki kõrgemalt antust. Kas see tähendab, et laulmine on mõeldud ainult neile, kellel on anne?


Hääl võib nii laulja/kõneleja kui ka kuulaja viia imelisele kujuteldavale teekonnale. Hääl annab võimaluse end väljendada ja tõstab enesekindlust. Hääletreening on asendamatu osa avalikel esinemiste õnnestumisest.


Kuid paljud inimesed arvavad, et neile on elevant kõrva peale astunud, et nad ei oska ei laulda ega oma häält juhtida ega hakkagi kunagi oskama. Kas neil on õigus?Igaühest võib saada suurepärane laulja


Sul ei pea olema kaasasündinud muusikalist annet või kaunist häält. Sul on vaja kõigest juhendamist toetava õpetajaga ja aega harjutamiseks. Kuid kuidas leida endale sobiv õpetaja?


Youtube'ist kättesaadavad laulmist või häälekasutamist õpetavad videod võivad tunduda nagu hea mõte, kuid valdav enamus nendest videotest ei vasta suure tõenäosusega Sinu vajadustele. Niimoodi võid Sa kogemata kulutada kogu oma vaba aja õige video taga otsimisele, selle asemel et laulmist ja häälekasutust treenida ja paremaks saada.


Mitmed asjaarmastajad võivad internetis pakkuda tasulisi laulutunde. Tõenäoliselt ei soovi Sa aga käia õppimas kellegi korteris, vaid siiski selleks ettenähtud ruumides, kus on Sinu arenguks vajalikud õppevahendid ja professionaalne helitehnika. Samuti leidub internetis inimesi, kes oskavad küll ise laulda, kuid mitte laulmist õpetada.SoundVille'i lauluõpetaja saab Sind aidata


Meie lauluõpetaja Aleksandra südamesooviks on aidata Sul leida oma hääl ning jõuda Sinu unistusteni, olgu selleks sugulase pulmas esinemine, veenva ettekande tegemine, duši all rokkimine või oma albumi välja andmine.


Meie lauluõpetaja juhendab ühtviisi rõõmsalt nii täiskasvanuid kui lapsi, nii algajaid kui edasijõudnuid, nii esialgu viisipidamatuid kui ka juba Spotifys avaldatud artiste.


Meie tundides valitseb turvaline ja üksteist toetav atmosfäär, mis paneb õitsema iga hinge. Saad õppida külg külje kõrval inimestega, kellega jagad samu unistusi.Põhjalik arenguprogramm häälele


Tundides teeme hääleharjutusi, õpime tundma hääleaparaati, õpime laule, õpime olema tõeline solist, õpime tundma lavalist etiketti, interpreteerima laulude sisu, käsitsema helitehnikat ja palju muud. Mis aga kõige parem – laulutunnid on huvitavad ja lõbusad!


Hääleharjutuste kogumik

Harjutamine on nüüd imelihtne


SoundVille'i lauluõpilased saavad kasutada Eestis täiesti ainulaadset veebipõhist hääleharjutuste kogumikku. See teeb Sinu koduse iseseisva harjutamise kordades lihtsamaks.


Registreeru TASUTA proovitundi juba täna


Laulma õppimiseks ei ole kunagi liiga hilja ja see on kindlasti midagi sellist, mida sa ei unusta kunagi ja mille üle on Sul ühel päeval hea meel. SoundVille Studio ootab õpilasi igas vanuses ja igal tasemel. Proovitunnis on Sul võimalus meie stuudio ja õpetajaga lähemalt tutvuda ja leida Sinu jaoks parim viis laulmisega alustamiseks. Registreeru TASUTA proovitundi juba täna. Laulutunnid ootavad.

NB! Tunnid toimuvad eesti keeles.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page