top of page

Avasta laulukirjutamise põnev maailm


Kas ka Sina unistad täiesti oma laulude kirjutamisest, kuid ei tea, kust alustada? Igaüks suudab laule luua. Liitu meie laulukirjutajatega ja saa teada, kuidas seda teha.


⬇️ REGISTREERU ALL ⬇️


Kas ka Sinul on juba mõnda aega peas kummitanud mingi imeline viisijupp, sahtlid täis omaloodud laulutekste ja poolikuid salmikesi või nutitelefonis terve rida üles salvestatud meloodiajuppe, mida igatseksid päris lugudeks valmis teha?


Võib-olla takistab Sind see väike hääl, mis kardab, et Sinu muusikalised ideed on jamad ja ei meeldi kellelegi või et Sa pole loodud laule kirjutama, kuna Sa pole kunagi muusikakoolis käinud ja pillimängu õppinud?Igaüks on võimeline laule kirjutama


Sul ei pea olema aastatepikkust kogemust pillimängus, laulmises või luuletamises, et laulude kirjutamisega algust teha või oma poolikud viisijupid täispikkadeks lauludeks vormida.


Meie õpetajad Aleksandra ja Triin tahavad Sul aidata oma hirmud seljatada ning jagada Sinuga praktilisi teadmisi ja tööriistu omaloominguliste laulude kirjutamiseks. Oled oodatud nii siis, kui soovid laulukirjutamisest kujundada enda elukutse, kui ka siis, kui soovid seda vaid iseenda jaoks teha.Avasta meie laulukirjutamise tunnid vaid 119 € eest kuus


Liitu meie laulukirjutamise tundidega ning avasta, kui lihtne ja lõbus on ise meloodiat kirjutada, laulutekste luua ja akorde leida. Tundides tehakse külluslikult harjutusi loova mõtlemise arendamiseks, õpitakse tundma popmuusika alustalasid ja ülesehitust, analüüsitakse tuntuid hitte, antakse tagasisidet üksteise loomingule ning tehakse koostööd lugude valmimiseks.


Grupis kohtud toetavate inimestega, kes on Sinuga samal teekonnal ning kellega saad jagada oma muresid ja rõõme. Õppeaasta lõppedes toimub kontsert meie ühisel ajal loodud laulude maailmaga jagamiseks.Laulukirjutamise paketis sisalduvad järgmised hüved:

  • 90 min laulukirjutamise tund (iganädalane)

  • Esinemispraktika (omaloominguga)

  • Avatud hääleseade tund (5 € kord)*

  • Kogukonna suhtlusvõrgustik

  • Kogukonna üritused

*eelregistreerimisega


Kohtumiseni SoundVille'is!

bottom of page