DSC01142%20(3)_edited.jpg

laulmine
ANETT TAMM

60603497_461987307943092_799390157923942400_n_edited.jpg

kitarrimäng
JAKOP KAARMA

PARTNERID

SoundVille Studio koostööpartnerid pakuvad Sulle samuti huvitavaid muusikalisi võimalusi enda arendamiseks.

2021/2022 õppeaastal on meie koostööpartneriteks Anett Tamm (laulmine) ja Jakop Kaarma (kitarrimäng).

 

ANETT TAMM (laulmine)
Muusikast olen väikesest saati suures vaimustuses olnud, esimesed lavakogemused sain mudilasena Lasteekraani Muusikastuudios ja Kopli Noortemaja laulustuudios lauldes. Algklassides elasin Saksamaal, kus õppisin klaverit, laulsin Heidelbergi ooperiteatri lastekooris ning tegin kaasa mitmes põnevas lavastuses. Kodumaale naastes laulsin WAF laulukoolis ning lõpetasin Tallinna Muusikakooli klaveri erialal. Põhikooli viimase aasta veetsin Londonis, kus jätkasin klaveritundidega, võtsin pop-laulu kursuseid ICMP kõrgkoolist ning sain oma esimest bändi tehes külge salvestamise-, laulukirjutamise- ja bänditegemise pisiku. Gümnaasiumi kõrvalt õppisin G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakooli eelõppes pop-jazz laulu Eve Pärnsalu juhendamisel, laulsin vokaalansamblites, esinesin ja kirjutasin juba aktiivsemalt omaloomingut. Olen lõpetanud H.Elleri nimelise Tartu Muusikakooli pop-jazz laulu eriala Ursel Oja ja Sirje Medelli juhendamisel, omandanud jazzlaulu bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Kadri Voorandi käe all ning hetkel täiendan end Muusikaakadeemia jazzmuusika magistrantuuris.Muusikuna olen viimastel aastatel veetnud suure tüki oma elust prooviruumis, laval ja stuudios. Tegutsen lauljana jazzi mõjutustega omaloomingut viljelevates ansamblites Alfa Collective, TamTam ja The Nonconceptual Art Club, millest esimesele kahele kirjutan samuti muusikat. Bändiga Alfa Collective olen andnud välja debüütalbumi "Canvas" (2018), astunud üles jazziklubides ja festivalidel nii Eestis kui ka välismaal. Õpetajana on minu jaoks oluline leida õpilasega koos mitmekülgseid viise, kuidas end oma lauluhääle abil väljendada ning sellest rõõmu ja naudingut tunda. Lähtun individuaaltundides laulja isiklikest eesmärkidest ja soovidest, innustan loomingulist arengut ning oma häälega parimaks sõbraks saamist. Soovi korral tutvustan rõõmuga ning avastan koos õpilasega ka laulukirjutamise ja improviseerimise põnevaid maailmasid.

Hinnakiri: 45 min individuaaltund (iganädalane, 4x kuus) - 110€

JAKOP KAARMA (kitarr)

Muusikaga olen tegelenud väiksest saati. Juba viie aastaselt veetsin tunde klaveri taga musitseerides.

Esimesed üheksa kooliaastat õppisin Talinna Muusikakeskkoolis klaverit, mille kõrvalt hakkasin lisaks klassikalisele muusikale huvi tundma ka rütmimuusika vastu. 11 aastaselt sattus minu kätte Pink Floydi plaat Dark Side of the Moon. Seda plaati kuulates tekkis minus veendumus, et tahan oma elu pühendada muusikale ja see veendumus on ajaga ainult süvenenud.

Mõned aastad hiljem soetasin endale oma esimese elektrikitarri ja hakkasin end ise õpetama. Kui tuli aeg minna gümnaasiumisse astusin Otsa kooli, rütmimuusika kitarri erialale. Seal pühendasin kogu oma aja kitarriõpingutele ja omaloomingu kirjutamisele. Mitmel aastal järjest olen võitnud mõne koha või eriauhinna otsa koolis toimuval Uno Naisso nimelisel loomingu-ja interpretatsioonikonkursil.

Pärast Otsa kooli lõppu olen töötanud kitarriõpetajana, õppinud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias elektronmuusika kompositsiooni ja tegelenud enda loomingu salvestamisega.

Kitarri õpetajana juhendan nii akustilise kui ka elektrikitarriõpilasi, väga paljudes erinevates stiilides, vastavalt nende enda huvidele. Samuti aitan hea meelega õpilastel, kes soovivad oma loomingut kitarril kirjutada, oma ideid täide viia.

Pakun akustilise- ja elektrikarri tunde mille õppeprogramm on lähtuv õpilase enda tasemest ja huvidest.

 

Hinnakiri: 45 min individuaaltund (iganädalane, 4x kuus) - 110€